Іван Цурко

tsurkoІван Емерихович Цурко — український політик, державний діяч, Заслужений лікар України. Народився 15 травня 1937 р. Закінчив медичний факультет Ужгородського державного університету в 1961 р., після чого працював головним лікарем Чорноголовської дільничої лікарні у Великоберезнянському районі, Закарпатської обл. У 1965 р. назначений головним лікарем Ужгородського району, у 1988 р. —  Закарпатської обласної лікарні. У 1994-98 рр. працював заступником голови Закарпатської обласної ради. Активно і творчо працював у структурах Карпатського Єврорегіону.

Іван Іванчо

ivancho Іван Васильович Іванчо — український політик, громадський діяч, державний службовець I-го рангу, Заслужений економіст України, генеральний консул України в Угорщині. Народився 4 липня 1946 р. у м. Мукачево, Закарпатської області. У 1964-65 рр. працював слюсарем, а у 1968-72 рр. — інженером-технологом та секретарем комітету комсомолу на Мукачівському верстатобудівельному заводі ім. С. Кірова. Строкову військову службу проходив у 1965-1968 рр. У 1974 р. закінчив економічний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю “Економіка і планування матеріально-технічного постачання”. Після університету працював завідувачем відділу робітничої та селянської молоді і секретарем Закарпатського обласного комітету Комуністичної спілки молоді України, інструктором відділу організаційно-партійної роботи Закарпатського обласного комітету Комуністичної партії України, секретарем Берегівського районного комітету КПУ. Прикордонним співробітництвом почав займатися на посаді голови виконкому Берегівської районної ради народних депутатів у 1984-92 рр.

Михайло Волощук

voloshchukМихайло Юрійович Волощук — український політик, державний діяч, народний депутат ВР України декількох скликань, кандидат економічних наук, доцент, почесний ректор УжНУ. Народився 10 листопада 1934 р. у с. Майдан, Міжгірського району, Закарпатської області. Закінчив Мукачівський кооперативний технікум і Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю "Економіст торгівлі". З 1954 р. працював на різних посадах у Комуністичному союзі молоді України в Ужгороді, Львові та Києві. Прикордонним співробітництвом почав займатися ще у 1960-1963 рр., коли працював спочатку заступником завідуючого відділу, другим, а потім першим секретарем Закарпатського ОК ЛКСМУ.

Лукша Олег Васильович

 001Лукша Олег Васильович

  • директор ГО «Міжнародний інститут людини і глобалістики «Ноосфера»;
  • голова правління Агенства місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс»;
  • віце-президент з виконавчої роботи Асоціації міст, селищ і сіл «Закарпаття – ХХІ століття»;
  • доцент кафедри електронних систем Ужгородського національного університету, кандидат фізико-математичних наук. 

Народився 17 липня 1950 року у місті Берегові Закарпатської області .

 У 1957-1967рр навчався у Мукачівській школі-інтернаті, яку закінчив із золотою  медаллю. Навчався у 1967-1972рр на фізичному факультеті Ужгородського державного університету і отримав  спеціальність «радіофізик». У 1972-1975рр навчався в аспірантурі УжДУ на кафедрі фізики напівпровідників   під керівництвом ректора УжДУ, професора Чепури Д.В.

www. connectinghistory.net

2012